Thumbnail image
Set dhuratë Estèe Lauder Holiday Nights The Red Lip
45.15 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set nga Estèe përmban buzëkuq, shkëlqyes për buzë dhe laps për buzë. Buzëkuqi vjen me ngjyrë intenzive dhe tejet të qëndrueshme, e cila nuk zbehet gjatë tërë ditës. Tekstura kremoze lejon aplikim tejet të lehtë. Shkëlqyesi i buzëve rrit buzët, thekson skajet dhe i jep atyre shkëlqim afatgjatë me ngjyrë intenzive. Aplikohet lehtë dhe nuk ngjet. Dhe në fund lapsi i buzëve i cili siguron kontur të saktë dhe rregullon buzët në mënyrë të përsosur. Një kombinim i duhur produktesh nga Estèe në një set që do të mund të ishte një dhuratë e bukur për çdo femër.

Cilësitë

Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 887167343597
Kodi i produktit kEL436

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Dhurate perfekte

Brikena e mërkurë, 6 qershor 2018

E kam blere per dhurate dhe doli shume shume e mire :)

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen