Thumbnail image
Set dhuratë Clinique All About Eyes
42.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti nga Clinique përmban krem për sy, maskarë dhe solucion për heqjen e grimit. Kremi i syve All About Eyes është e njohur për reduktimin e ënjtjes së syve, qarqeve të errëta dhe linjave të imta rreth syve tuaj. Krem ​​me cilësi të përsosur që freskon lëkurën dhe ndihmon në mbajtjen e grimit tek sytë. Testuar okulologjikisht, hipoalergjenik dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Aplikoni kremin All About Eyes ​​çdo mëngjes dhe mbrëmje nën sytë dhe qepallat e sipërme. Impact Mascara është maskarë e shkathët e cila falë ngjyrës intenzive dhe të pasur shton vëllim maksimal, zgjatë dhe thekson qërpikët. Furça e posaçme dhe përbërja e kësaj së bashku ndajnë në përsosmëri algat. Minimizon reagimet alergjike, gjithashtu e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme. Solucioni për heqjen e grimit shpejt dhe me efikasitet largon mbetje dhe papastërtit tjera të grimit nga sytë dhe buzët. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe atë të ndjeshme, madje edhe për gratë me lente kontakti. Shkundni para përdorimit dhe aplikoni në një shtupë pambuku. Butësisht largoni makiazhin në zonën e syve dhe shpërlaj me ujë të ftohtë. Në syrin tjetër, përdorni një shtupë të re. Merrni këtë set të qëlluar nga Clinique.

Cilësitë

Prodhuesi Clinique
Origjina SHBA
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Maskarë
GTIN 020714888800
Kodi i produktit kCQ564

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen