Thumbnail image
Set dedikuar meshkujve Nivea Protect 2017
14.03 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nivea kujdeset për meshkujt dhe lëkurën e tyre të ndjeshme, andaj seti Protect përmban losion pas rrojës 100 ml, i cili përmban aloe vera dhe provitamin B5 që qetësojnë lëkurën pas rrojës, largojnë irritimin si dhe e freskojnë lëkurën. Ky losion e mbron lëkurën kundër tharjes si dhe e rigjeneron atë. Shkumë për rrojë 200 ml gjithashtu me përmbajtje të aloe verës, e bën më të lehtë rrëshqitjen e brisket të rrojës, duke e zbutur mjekrën dhe ndaluar lëndimet apo prerjet në fytyrë. Ky produkt mbron lëkurën kundër tharjes, duke u përkujdesur kështu për lëkurën në mënyrë delikate.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 9005800292571
Kodi i produktit kNI168

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen