Thumbnail image
Set Avon Attraction for Him
22.46 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti për burra Attraction For Him përmban një parfum, një balsam pas-rroje, dhe një gel dushi për trup dhe flokë. Parfumi për meshkuj Attraction For Him është një fragrancë ideale për çdo mashkull. Kënaquni me një aromë tërheqëse dhe sensuale që kombinon rrënjët e xhenxhefilit dhe myshkun me korde të dallueshme druri që së bashku krijojnë një aromë tërheqëse dhe afatgjatë. Balsami është shumë efektiv, zbut lëkurën, hidraton dhe i jep asaj aromë të këndshme pas rrojës. Thjesh masazhoni në lëkurë pasi të jeni rruar. Dhe produkti i fundit geli i dushit i cili vjen me vëllim prej 200 ml. Aplikoni një sasi të vogël në pëllëmbë, sfungjer ose shtupë dhe fërkoni me një masazh në lëkurën e trupit tuaj dhe flokët, dhe në fund shpërlaje. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Një kombinim i duhur produktesh nga Avon në një set që do të mund të ishte një dhuratë e bukur për çdo kë.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 5050136203665
Kodi i produktit kAV23309X

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen