Thumbnail image
Serum rigjenerues për qerpikë Brazil Keratin 10 ml
13.61 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Serumi Brazil Keratin ka fuqi të dyfishtë për t’i bërë qerpikët dhe vetullat tuaja perfekte. Serumi përforcon qerpikët duke i dhënë një gjatësi mbreslënëse nga një përbërje e aminoacideve sulfurike nga keratina e hidrolizuar . Poashtu ushqen ato nga rrënja për t’i furnizuar me përbërësit e domosdoshëm ushqyes si arginin, aminoacide, biomer bakri, taurinë, inozitol, penthanol, tirozinë, acid nikotinik, biotinë, ciklopeptide bioaktive dhe minerale.

Cilësitë

Prodhuesi Brazil Keratin
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8482129700
Kodi i produktit kBK8051

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen