Thumbnail image
Serum për fytyrë Lumene Kuulas Ultra Elixir 30ml
47.44 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Një serum intensiv i cili ngadalëson procesin e plakjes, përmirëson pamjen e lëkurës dhe jep shkëlqim natyral, shkëlqim rinor dhe elasticitet. Përmbanë ujë të pastër arktik, ekstrakte të trangujve polarë, antioksidantë. Përmirsojnë lëkurën si dhe punon në shenjat e para të plakjes.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
GTIN 6412600815757
Kodi i produktit kLU81575

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen