Thumbnail image
Serum për fytyrë Lumene, 30ml
45.96 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Serum fytyre me përmbajtje të ekstrakteve të kastravecave polare, ujit të pastër arktik dhe antioksidantëve. Ndriçon, përforcon, shton elasticitetin dhe butësin e lëkurës, ndihmonë në parandalimin e shfaqjes së rrudhave të para. Rekomandohet të aplikohet në mëngjes, pas pastrimit të fytyrës dhe qafës suaj.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
GTIN 6412600815764
Kodi i produktit kLU81576

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen