Thumbnail image
Serum për fytyrë Avene 30 ml
39.49 € 45.82 € (-14%)
Përshkrimi

Serum zbutës i cili mbush rrudhat e thella. Produkti vepron në mënyrë efektive kundër humbjes së fuqisë dhe shkëlqimit. Përmban mikrosfera të acidit hialuronik, i cili menjëherë zbut lëkurën. Falë përërësve aktiv, serumi lë lëkurën tuaj të hidratuar, të shëndetshme dhe të shkëlqyer.

Cilësitë

Prodhuesi Avene
Origjina Francë
Gjinia Femra
GTIN 3282770110753
Kodi i produktit kAN049

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen