Thumbnail image
Serum lifting për lëkurë Sesderma 5 x 2 ml
20.61 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Serumi në ampula menjëherë rrit elasticitetin dhe tensionin e çdo lloji të lëkurës. Përveç që zbut rrudhat, poashtu edhe heq ndjenjën e lodhjes dhe zbut thellë lëkurën. Përdorimi i serumit arrin relaksimin e lëkurës për shkak të humbjes së peshës ose ekspozimit të tepërt ndaj rrezeve të diellit. Ampula mund të përdoret si një bazë nën grim dhe gjithashtu si një krem për ​​natën ose ditën. Është formuluar me DMAE 8% dhe acid laktik 7%, përbërje kjo mjaftë hidratuese dhe me efekte të forta antioksidante. Apliko në lëkurën e pastër të fytyrës, dekoltës dhe qafës dhe masazho deri në absorbim. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Cilësitë

Origjina Spanjë
Gjinia Femra
GTIN 8470001759368
Kodi i produktit kSR017

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen