Thumbnail image
Serum kundër plakjes Erbario Toscano 30 ml
34.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Erbario Toscano sjell në treg serumin kundër plakjes shumë të begatshëm në përmbajtje. Ky produkt zbut lëkurën dhe rrudhat si dhe e mbron atë nga stresi dhe rrezet UV. Produkti përmban Olea-Tech, acid hialuronik, vaj të ullirit, ujë nga gjethet e ullirit, si dhe kolagjen, ku të gjithë përbërësit në bashkëpunim sjellin energji, ushqim dhe hidratim lëkurës, duke e bërë atë më të re dhe më elastike. Ky serum nuk përmban paraben, ngjyra, silicon apo vajëra mineral.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 8027291334159
Kodi i produktit kET042

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen