Thumbnail image
Serum anti-rrudhë i syve, Erbario Toscano, 15ml
34.15 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Serum anti-rrudhë i syve, hidraton, shkëlqen dhe rigjeneron lëkurën e ndjeshme rreth syve. Redukton ënjtje dhe qarqe të errëta nën sytë. Përmban një kompleks aktiv Olea-Tech që siguron lëkurën me energji, lëndë ushqyese dhe hidratim. Në të njëjtën kohë, mbron lëkurën nga stresi oksidativ dhe dëmtimi i UV. Acidi Hialuronik siguron lëkurën me elasticitet dhe hidratim. Kompleksi i proteinave redukton pėrshkueshmėrin kapilar dhe stimulon qarkullimin limfatik. Kur përdoret rregullisht, lëkura është e butë. Substanca aktive: vaj ulliri ekstra i virgjer, ujë nga gjethet e ullirit, acidi hialuronik dhe proteina komplekse. Si të përdorni: Aplikoni në lëkurë rreth syve tuaj dhe masazhoni butësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8027291334128
Kodi i produktit kET043

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen