Thumbnail image
Serum anti-rrudhë i syve dhe buzëve, Le Petit Olivier, 15ml
17.94 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Serum për kujdes të buzëve dhe zonës rreth syve, e pasur me vaj argan efektivisht parandalojnë shenjat e plakjes, zbut linjat delikate të rrudhave rreth syve dhe buzëve, regjeneron. Pa parabene, fenoksietanol dhe silikon. Aplikoni butësisht në lëkurën rreth syve tuaj dhe konturet e buzëve. Përdoreni dy herë në ditë.

Cilësitë

Prodhuesi Le Petit Olivier
Origjina Francë
Gjinia Femra
GTIN 3549620033021
Kodi i produktit kLEP0106

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen