Thumbnail image
Scrub për duar Fikkerts 500 ml
17.29 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Scrub për duar nga Fikkerts i përpunuar në Angli me përbërës natyralë siç janë arrat e thyera. Ky produkt pastron thellë lëkurën dhe largon papastërtitë dhe qelizat e vdekura. Produkti bën duart më të ndritura dhe i furnizon me aromë të këndshme.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 820859011756
Kodi i produktit kFIK065

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen