Thumbnail image
Sapunë për lëkurë Michel Design 246 g
11.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun Michel Design, me vaj të pastër palme, glicerinë dhe gjalpë shea që përveç që hidraton lëkurën, edhe e lënë atë me aromë të butë dhe të këndshme ekzotike të avocados. Paketuar në një pako të bukur dhe të pikturuar.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666698793
Kodi i produktit kMDW027

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen