Thumbnail image
Sapun Somerset Toiletry Thank You 150g
10.56 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksozë me një aromë të këndshme të luleshtrydhes dhe papajës. E ambalazhuar në një kuti kartoni të bukur në formë zemre. Përmban gjalpë shea, pastron butësisht lëkurën tuaj dhe e lë atë me një aromë të këndshme. Nuk përmban parabene dhe SLS.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136771784
Kodi i produktit kSOM088

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen