Thumbnail image
Sapun për trup Panier des Sens 200 g
5.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun natyral me veti ushqyese të gjalpës shea e cila kujdeset për lëkurën, e bën të butë dhe me aromë të këndshme. Paketuar në letër të shtypur, i përshtatshëm për përditshmëri.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062880909
Kodi i produktit kPAN0089

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen