Thumbnail image
Sapun për trup Panier des Sens 150 g
5.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun tre-fish më i butë me aromë të këndshme të trëndafilit dhe muskut. Përmban vaj ulliri i cili e bën lëkurën të butë dhe të shëndetshme. Ky sapun është prodhuar nga 97% e përbërësve natyralë me metodën tradicionale nga Marseja. Sapuni përshtatet për përditshmëri, nuk përmban parabene apo fenoksietanol dhe nuk është testuar në kafshë.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887632
Kodi i produktit kPAN0138

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen