Thumbnail image
Sapun për trup Le Petit Olivier 150 ml
7.22 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun me përmbajtje 70% të vaj ullirit dhe 20% të vaj dafines. Pastron lëkurën butësisht dhe e bën të butë për një kohë të gjatë. Ky sapun është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Le Petit Olivier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3549620005578
Kodi i produktit kLEP0098

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen