Thumbnail image
Sapun për lëkurë Somerset Toiletry 500 g
9.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun me aromën e kokosit dhe limonit të gjelbër, i cili rifreskon dhe pastron lëkurën tuaj nga ndotjet për të sjellur një pamje të shëndetshme. Sapuni është përshtatur për të gjitha llojet e lëkurës dhe mund të përdoret në çdo kohë. Nuk përmban parabene, paketuar në letër të ngurtë dekorative.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923053
Kodi i produktit kSOM066

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen