Thumbnail image
Sapun për lëkurë Le Chatelard 25 g
1.71 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz në formë zemre me aromën e limonit nga Le Chatelard. Ai pastron lëkurën, nuk thanë dhe ushqen thellësisht atë. Sapuni përmban 72% të substancave natyrore, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 25-094
Kodi i produktit kLCHA191

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen