Thumbnail image
Sapun Panier des Sens 200 g
5.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun me përbërje të gjalpit Shea, me veti ushqyese dhe pastruese e qetësuese. Le lëkurën të pastër, të butë dhe me aromë të këndshme. I përshtatshëm për përdorim ditor në trup dhe fytyrë.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887526
Kodi i produktit kPAN0131

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen