Thumbnail image
Sapun Panier des Sens 150 g
5.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapuni i trefishtë i pasuruar me vaj esencial antiseptik dhe zbutës të livandos. Sapuni është bërë sipas formulës tradicionale të sapunit nga Provence. Ai me butësi pastron lëkurën dhe hidraton atë. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanol.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062882316
Kodi i produktit kPAN0116

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen