Thumbnail image
Sapun Natyral Panier des Sens 200g
5.75 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun natyral shumë i mirë i markës franceze Panier des Sens. Ai përmban gjalpë shea, ka vetitë qetësuese dhe ushqyese. Aromë unike e bozhurëve të mrekullueshme dhe magnolisë me nënshtresa vanilje. Lë lëkurën me aromë magjike të luleve. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Ideale për trupin dhe fytyrën. Sapuni ka një shkumë të pasur që pastron dhe lë lëkurën të zhdërvjellët dhe me aromë të bukur.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887489
Kodi i produktit kPAN0130

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen