Thumbnail image
Sapun natyral me aromë të trëndafilave, Le Chatelard, 100g
2.91 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz francez natyral nga Marseja pastron lëkurën. Ajo e lë atë me një parfum dhe aromë të këndshme me lule të petaleve të trëndafilave. Sapuni përmban 72% të substancave natyrore. Gëzoni kujdesin luksoz në banjën tuaj. Sapuni është i paketuar në celofan. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni lëkurën

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076656538
Kodi i produktit kLCHA168

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen