Thumbnail image
Sapun me qymyr Sadza Soap 135 g
11.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i zi prej qymyri me veti të forta pastruese që ndihmon në heqjen e të gjitha papastërtive të lëkurës falë grimcave që përmban. Gjithashtu, përmban glicerinë që ndihmon në hidratimin optimal dhe zbut lëkurën. Testuar dermatologjikisht, nuk përmban parabene apo parfume artificiale. Shkumon shumë dhe është i përshtatshëm për veganë. Shkumojeni në lëkurë dhe në fund shpëlajeni me ujë tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Sadza Soap
Origjina Poloni
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 5902020751137
Kodi i produktit kSZ001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen