Thumbnail image
Sapun me Gjalpë Shea, Michel Design, 100g
5.83 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz në kuti elegante, me aromë të freskët. Përmban vaj të pastër palme, glicerinë dhe gjalpë shea. Hidraton dhe lë lëkurën të butë. Hidraton dhe zbut lëkurën, lë lëkurën e butë, me një erë të freskët. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni trupin.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666701400
Kodi i produktit kMDW121

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen