Thumbnail image
Sapun me aromë të Zambakëve, Scotish Fine Soaps, 100g
8.74 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksozë me aromë të këndshme të zambakëve. Pastron butësisht lëkurën, e lë të butë dhe me aromë të këndshme.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Unisex
GTIN 5016365011679
Kodi i produktit kSCO0095

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen