Thumbnail image
Sapun me aromë të Grejfrutit, Michel Design, 246g
11.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun hidratues, duke lënë lëkuën me një aromë të freskët të grejfrutit. Përmban vaj të pastër palme, glicerinë dhe gjalpë shea. Paketuar në një pako të bukur dhe të pikturuar. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666696195
Kodi i produktit kMDW026

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen