Thumbnail image
Sapun me aromë delikate të trëndafilave, Le Chatelard, 25g
1.71 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapuni luksoz francez natyral nga Marseja në formën e zemrës pastron butësisht lëkurën. Lë një aromë delikate dhe romantike me trëndafilave. Sapuni përmban 72% të substancave natyrore. Gëzoni kujdesin luksoz në banjën tuaj. Shumë shkumëzues, madhësia e përshtatshme për udhëtime. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076654985
Kodi i produktit kLCHA190

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen