Thumbnail image
Sapun me aromë delikate të luleve, Panier des Sens, 200g
5.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun natyral i markës franceze Panier des Sens. Ajo përmban gjalpë shea, ka vetitë qetësuese dhe ushqyese, butësisht pastron lëkurën dhe e lë lëkurën me një aromë të këndshme të luleve me kombinim të agrumes. Ideale për përdorim të trupit dhe fytyrës. Për përdorim të përditshëm. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887496
Kodi i produktit kPAN0129

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen