Thumbnail image
Sapun me aromë delikate të Limonit, Scotish Fine Soaps, 100g
8.74 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun me veti aromatike dhe freskuese, me një aromë të limonit dhe është e ambalazhuar në kuti dhurate prej kallaji. Përmasat: 7.5x7.5x3 cm

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Unisex
GTIN 5016365011563
Kodi i produktit kSCO0092

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen