Thumbnail image
Sapun lulsoz me aromë të rrushit dhe lule jasemini, Le Chatelard, 100g
2.91 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz francez natyral nga Marseja, pastron lëkurën. E lë atë me një aromë të këndshme të rrushit në kombinim me aromën e luleve të jaseminit. Sapuni përmban 72% të substancave natyrore. Gëzoni kujdesin luksoz në banjën tuaj. Sapuni është i paketuar në celofan. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076659263
Kodi i produktit kLCHA097

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen