Thumbnail image
Sapun luksoz Somerset Toiletry, 150g
10.34 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun delikat do t'i japë lëkurës tuaj një kujdes maksimal. E përpunuar nga substancat e cilësisë më të lartë. Paketuar në një kuti kallaji. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni trupin. Këshilla jonë: Për kujdesin e përkryer, provoni dhe produktet e tjera të Somerset Toiletry.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136616146
Kodi i produktit kSOM150

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen