Thumbnail image
Sapun luksoz në formë zemre me vaj ulliri dhe limë, Le Chatelard, 100 g
3.73 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapuni luksoz francez natyral nga Marseja në formën e zemrës butësisht kujdeset për lëkurën. E lë atë me një aromë të këndshme, të freskët të ullinjve dhe luleve të gëlqeres. Sapuni përmban 72% të substancave natyrore. Gëzoni kujdesin luksoz në banjën tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076657474
Kodi i produktit kLCHA212

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen