Thumbnail image
Sapun luksoz me aromë të pishës, Le Chatelard, 100
2.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz francez natyral nga Marseja pastron butësisht lëkurën, nuk e thanë dhe e lë lëkurën me një aromë të butë të pishës. Sapuni përmban 72% të substancave natyrore. Gëzoni kujdesin luksoz në banjën tuaj.Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076656811
Kodi i produktit kLCHA100

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen