Thumbnail image
Sapun luksoz me aromë të luleve zambak Somerset Toiletry, 200g
5.26 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Butësisht pastron lëkurën. E paketuar në letër ngjyrë të blertë. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni lëkurën.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136613213
Kodi i produktit kSOM096

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen