Thumbnail image
Sapun luksoz me aromë të freskët të Krishtlindjeve, Michel Design, 100g
5.94 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz në një kuti elegant, me një aromë të freskët të Krishtlindjeve. Përmban vaj të pastër palme, glicerinë dhe gjalpë shea. Hidraton lëkurën dhe e lë lëkurën e butë dhe aromatike. Paketuar në një kuti të bukur të pikturuar. Oferta përfshin një parfum të papërmbajtshëme të Krishtlindjeve. Falë dizajnit të bukur të Krishtlindjeve, sapuni është një dhuratë unike.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666681061
Kodi i produktit kMDW131

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen