Thumbnail image
Sapun likuid Somerset 500 ml
8.05 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun likuid nga Somerset me aromë të veçantë të luleve të jargavanit, i cili në mënyrë gjentile pastron duart dhe i bën ato të buta dhe të freskëta. Ky sapun është paketuar në pompë të plastikës. Shumë praktik dhe kualitativ, i nevojshëm për pastërti.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923916
Kodi i produktit kSOM033

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen