Thumbnail image
Sapun likuid për duar Somerset 500 ml
10.70 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun likuid për duar nga Somerset pastron dhe rifreskon lëkurën tuaj, duke i bërë kështu duart tuaja shumë të buta dhe të bukura. Ky sapun u jep duarve aromë të këndshme të grejfrutit dhe portokallit. Produkti nuk përmban paraben apo SLS.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136921363
Kodi i produktit kSOM082

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen