Thumbnail image
Sapun Le Chatelard Pink flowers 100 g
2.91 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz francez natyral nga Marsej pastron butësisht dhe hidraton lëkurën. Aroma prej lulesh dhe trëndafila rozë që do t’ju zhysin në një natyrë përrallore. Sapuni përmban 72% të substancave natyrore.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076656682
Kodi i produktit kLCHA169

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen