Thumbnail image
Sapun Le Chatelard Apricot and Peach 100 g
2.91 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz francez natyral nga Marsej pastron butësisht dhe hidraton lëkurën. E lë atë me një aromë të lehtë dhe të këndshme me shije të frutave pjeshkë dhe kajsi .Sapuni përmban 72% të substancave natyrore.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076656835
Kodi i produktit kLCHA098

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen