Thumbnail image
Sapun Le Chateland 100 g
3.73 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz natyral nga Marseja e Francës, i dizajnuar në formë zemre dhe kujdeset për lëkurën. E bën lëkurën me një aromë të këndshme lulesh jasemini të kombinuara me aromën e miskut. Sapuni është i përbërë 72% nga substanca natyrale. Nuk e bën lëkurën të thatë por e pasuron atë.

Cilësitë

Prodhuesi Le Chatelard
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760076657498
Kodi i produktit kLCHA213

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen