Thumbnail image
Sapun krem Michel Design Works 246 g
12.01 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun krem nga Michel design Works tri herë i përpunuar përmban përbërës më të pasur siç janë vaji palmës, glicerina dhe gjalpi shea. Ky sapun zbut dhe hidraton lëkurën si dhe e furnizon atë me aromë të këndshme të luleve.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666702179
Kodi i produktit kMDW029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen