Thumbnail image
Sapun i ngurtë Somerset Toiletry Triple Milled Soap, 200 g
5.17 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i ngurtë i cilësisë së lartë me përmbajtje të gjalpit të gështenjës. Pastron, hidraton dhe e lë lëkurën tuaj të butë me një aromë të këndshme. Është shumë shkumëzues dhe nuk thahet. Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136613114
Kodi i produktit kSOM157

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen