Thumbnail image
Sapun i ngurtë Somerset Toiletry Shea Butter, 150g
5.17 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapuni i ngurtë i cilësisë së lartë, butësisht pastron lëkurën dhe e lë atë me një aromë të ëmbël gështenje. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure dhe antialergjik.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136613046
Kodi i produktit kSOM152

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen