Thumbnail image
Sapun i ngurtë Somerset Toiletry Mango & Passionfruit, 200 g
9.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapuni i ngurtë i cilësisë së lartë, butësisht pastron lëkurën dhe e lë atë me një aromë të këndshme të mangos dhe dhe frutave ekzotik. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure dhe testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 639136923060
Kodi i produktit kSOM067

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen