Thumbnail image
Sapun i ngurtë Somerset Toiletry Bird Of Paradise, 200 g
5.18 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun luksoz i cili pastron butësisht lëkurën duke larguar edhe qelizat e vdekura nga lëkura juaj. Lë lëkurën me një aromë të freskët, të ndritshme dhe të bukur. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136613237
Kodi i produktit kSOM098

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen