Thumbnail image
Sapun i ngurtë Scottish Fine Soaps, 100 g
9.16 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapuni i ngurtë përmban një aromë të freskët të algave i cili pastron butësisht lëkurën tuaj. Sapuni është i paketuar në një kuti metalike të dimensionit 7.5 x 7.5 x 3 cm. Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Scottish Fine Soaps
Origjina Angli
Gjinia Femra
GTIN 5016365016575
Kodi i produktit kSCO0101

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen