Thumbnail image
Sapun i ngurtë Michel Design Works Shea Butter Soap, 246 g
12.01 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapuni i ngurtë nga marka Michel Design Works ka përbërës natyral të gjalpit të gështenjës, vajit të ullirit, vajit të palmës, kumbullës dhe limonit. Hidraton, pastron, zbut dhe e lë lëkurën tuaj me një aromë shumë të këndshme. Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666707709
Kodi i produktit kMDW072

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen