Thumbnail image
Sapun i ngurtë Michel Design Works Into The Woods, 246 g
11.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sapun i ngurtë me përmbajtje vaj palme, glicerinë dhe gjalpë gështenje. Pas përdorimit lëkura juaj do të jetë e butë dhe e hidratuar me aromë të këndshme. I përshtatshëm për çdo lloj lëkure dhe testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 608666702223
Kodi i produktit kMDW030

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen